Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 98

12476.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

12477.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Medgyessy Ferenc (1881-1958) - Mosdó nő Bronz kisplasztika. Jelzett: talapzaton oldalt, MF Magasság: 17 cm Patinázott gipsz változata reprodukálva: László Gyula: Medgyessy Ferenc (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1981), 183-184. old. Öntési lyukkal az oldalán
12478.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
12479.

Rufpreis:
5 000 HUF

Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm
12480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pipázó férfi. Faragott fa, jelzés nélkül, m: 33 cm
12481.

Rufpreis:
4 000 HUF

Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
12482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai bölcs, faragott csont szobor, 30 cm
12483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
12484.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lángot óvó kéz. Bronz szobor, márvány talapzaton, jelzés nélkül. 25 cm
12485.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Világhy Árpád: Csók. Biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 36,5 cm
12486.

Rufpreis:
8 000 HUF

Popovics jelzéssel: Afrikai nő. Domborított rézlemez, fa táblán, 24x9 cm
12487.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF