Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966684
12476
465
180000
Sculptures, statuettes, plaques
2239335
12477
465
130000
3089480
12478
465
55000
Medgyessy Ferenc (1881-1958) - Mosdó nő Bronz kisplasztika. Jelzett: talapzaton oldalt, MF Magasság: 17 cm Patinázott gipsz változata reprodukálva: László Gyula: Medgyessy Ferenc (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1981), 183-184. old. Öntési lyukkal az oldalán 3043001
12479
465
Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
3118060
12480
465
Afrikai relief faragás, fa, 35x23 cm
3116549
12481
465
Pipázó férfi. Faragott fa, jelzés nélkül, m: 33 cm
3116555
12482
465
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
3112865
12483
465
Kínai bölcs, faragott csont szobor, 30 cm 3112763
12484
465
Ázsiai faragott királyné fej, faragott fa. m: 22 cm
3112665
12485
465
30000
Lángot óvó kéz. Bronz szobor, márvány talapzaton, jelzés nélkül. 25 cm
3113878
12486
465
Világhy Árpád: Csók. Biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 36,5 cm
3036131
12487
465
Popovics jelzéssel: Afrikai nő. Domborított rézlemez, fa táblán, 24x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF