Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032797
12500
465
15000
Sculptures, statuettes, plaques
3032818
12501
465
24000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
3032790
12502
465
Kínai fej. Faragott fa szobor 38 cm Kis kopással 3032781
12503
465
Afrikai guiggoló harcos, Faragott fa figura. 27 cm hajjal
3089518
12504
465
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm
2845488
12505
465
24000
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
2935795
12506
465
4800
Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm
2964297
12507
465
Afrikai faszobor, m: 20 cm
2834768
12508
465
2968484
12509
465
15000
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm
2965128
12510
465
15000
3098433
12511
465
24000
Jelzés nélkül: Pillangóval játszó kisgyerek. Öntött bronz, márvány talapzaton, feltehetően Bécs, m: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF