12508.
Beendet 465. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm