Antik

Zahl der Lose: 219

Thangka, Kubera ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12395.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Thangka, Guru Padmasambhava ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x78 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12396.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Thangka, Virupakkha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x80 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12397.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

12398.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
12399.

Rufpreis:
12 000 HUF

12400.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gaál Mózes (1863-1936) főgimnáziumi tanár, tankerületi főigazgató, ifjúsági író, a Tisztviselőtelep helytörténészének író szettje monogramos pecsétnyomojával, karton borítású, szövettel bélelt, fém veretekkel díszített korabeli tokban
12401.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyelű kés és villák, 6 db villa + 6 db kés + 3 db ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett + ezüst (Ag) csenegettyű, jelzés nélkül
12402.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Ezüst (Ag) monogramos viaszpecsét-nyomó, "Irodai pecsétviasz" viaszrúddal, h: 17-21 cm
12403.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darab zászló bojt, nemzeti színekkel
12404.

Rufpreis:
3 000 HUF

Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
12405.

Rufpreis:
5 000 HUF

10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
12406.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF