https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3051596
12371
465
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik réz szamovár, fogóhiánnyal, jó állapotban, m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3035359
12372
465
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Italozók plasztikus figurákat ábrázoló ón dísz tál jelzett d: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3014863
12373
465
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz csillár, búra nélkül. d: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975236
12374
465
0
4800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Antik réz piperepolc tartó, jó állapotban, 70x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2928598
12375
465
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Faragott lófejes fa sétabot, jelzéssel, kis kopással, fa anyagában rövid repedéssel, h: 100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2722586
12376
465
0
4600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2744832
12377
465
0
6500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3070410
12378
465
0
3600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Berndorf alpakka sószóró. Jelzett. 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824583
12379
465
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fonott fém kosárka, ezüstözött fém, szép állapotban, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927272
12380
465
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Lemezárugyár régi diavetítő, nincs kipróbálva, kopásokkal, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3035349
12381
465
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Zenélő puttók két plasztikus figurát ábrázoló ón tányér, jelzett d: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3035352
12382
465
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Tavasz és Nyár két plasztikus figurákat ábrázoló ón tányér jelzettek d: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse