Antik Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2777595
12383
465
900
Antique
Orosz papírmasé tál. Virágos d: 35 cm, kopással
3011506
12384
465
4400
Antique
3017147
12385
465
Antique
3014868
12386
465
Antique
G Metten antik ón tálka. Jelzett 19x11 cm
3019209
12387
465
Antique
Iparművész réz tálka, kézzel készített, jelzés nélkül, 27x12 cm
3004049
12388
465
Antique
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
2904459
12389
465
2200
Antique
3113094
12390
465
Antique
Antik asztali feszület. cca 1920, nikkelezett alpakka, aranyozott korpusszal, kopással, m: 39,5 cm
3118515
12391
465
Antique
Art deco ékszerdoboz. Oroszlánkörmös lábakon álló téglatest, elemekből épített zsírkő, kis kopottsággal, 17,5x13x14 cm
3121719
12392
465
6500
Antique
Thangka, Jambhala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x68 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
3121730
12393
465
6500
Antique
3121758
12394
465
6500
Antique
Thangka, Hatkezű Mahakala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x53 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF