https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3099296
12335
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Hszien-feng kínai császár. Vászonkép, Kína, XX. sz, 99x56 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3099465
12336
465
0
38000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1990, Iparművész sakk készlet. Fújt üvegfigurák, közte magyar trikolor színezéssel, m: 14 cm alatt, savmaratott üvegtábla, fa testtel, kopással 52x52 cm, pót üvegtáblával. A figurák itallal tölthetőek. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3097249
12337
465
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Carl Zeiss Jena Deltrintem 8x30 távcső, tokjában, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3097862
12338
465
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Tálca, réz, arab írásjegyekkel és mintákkal díszített, Közel-Kelet XX sz. d: 54 cm 3089521
12339
465
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3090484
12340
465
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Szolgálati emlék festett fa legyező. Feltehetően tengerész százados részére, klf festett és írott díszítéssel, sérülésekkel, kinyitva 31x56 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089656
12341
465
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém.
Das Lot is nicht erreichbar
3091605
12342
465
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós asztali lámpa, bronz és kristály elemekből, oroszlánkörmös lábakon, m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2879495
12343
465
0
65000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3020786
12344
465
0
32000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kínai selyem munka. Kézzel hímzett selyem, Proveninencia: Hopp Ferenc hagyatékából 39x21 cm Üvegezett, XX: sz. eleji keretben / Antique Chinese silk work. From the estate of Ferenc Hopp traveller and collector.
Das Lot is nicht erreichbar
2929742
12345
465
0
38000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Türkmén, teke öv. Ezüst és réz, tüziaranyozott, vörös karneolokkal ékesítve, kézzel készített XX. sz. 79x6 cm, br 191g
Das Lot is nicht erreichbar
2849010
12346
465
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse