Antik

Zahl der Lose: 219

12335.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12336.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Carl Zeiss Jena Deltrintem 8x30 távcső, tokjában, jó állapotban
12337.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tálca, réz, arab írásjegyekkel és mintákkal díszített, Közel-Kelet XX sz. d: 54 cm
12338.

Rufpreis:
6 000 HUF

12339.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Szolgálati emlék festett fa legyező. Feltehetően tengerész százados részére, klf festett és írott díszítéssel, sérülésekkel, kinyitva 31x56 cm
12340.

Rufpreis:
10 000 HUF

Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém.
12341.

Rufpreis:
6 000 HUF

12342.

Rufpreis:
6 000 HUF

12343.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12344.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12345.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

12346.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF