Antik

Zahl der Lose: 219

Antik gipsz figurális táncrendtartó. Feketére mázolt, jelzett, kis kopással, osztrák vagy német, m: 28,5 cm
12323.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon.
12324.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm, sérült.
12325.

Rufpreis:
6 000 HUF

12326.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12327.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Fém kínáló tál hibátlan üveg betéttel d: 11 cm
12328.

Rufpreis:
5 000 HUF

Walter Bosse 5 darabos sünfigurás asztaldísz szett. Fém, jelzett, h: 5,5-11,5 cm
12329.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Laczák Géza (1951-): Strukturalista díszdoboz. Fém, fa betéttel, jelzett, 13x12x11 cm
12330.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12331.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12332.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12333.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12334.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF