https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 219
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3086661
12323
465
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gipsz figurális táncrendtartó. Feketére mázolt, jelzett, kis kopással, osztrák vagy német, m: 28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3091641
12324
465
0
22000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon. 3092729
12325
465
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm, sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3096784
12326
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thangka, Heruka és Vajrayogini ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.
Das Lot is nicht erreichbar
3096791
12327
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thangka, Gedun Gyaco ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Das Lot is nicht erreichbar
3094629
12328
465
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fém kínáló tál hibátlan üveg betéttel d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098426
12329
465
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Bosse 5 darabos sünfigurás asztaldísz szett. Fém, jelzett, h: 5,5-11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3097934
12330
465
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Laczák Géza (1951-): Strukturalista díszdoboz. Fém, fa betéttel, jelzett, 13x12x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3099280
12331
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 98x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
Das Lot is nicht erreichbar
3099249
12332
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 99x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
Das Lot is nicht erreichbar
3099217
12333
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Thangka, Dhatarattha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x82 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
Das Lot is nicht erreichbar
3099293
12334
465
0
7500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Wu Daozi után: Arhat majommal. Vászonkép, Kína, XX. sz., 99x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse