12326.
Beendet 465. Fernauktion
Antik
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Thangka, Heruka és Vajrayogini ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.