Thangka, Gedun Gyaco ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele,... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500003/Thangka-Gedun-Gyaco-abrazolassal-Tibet-vagy-Kina-XX-sz-elso-fele-nyomat-vaszon-89x67-cm-~II3096791
3096791
12327
465
7500
Antique
Rufpreis:
7 500 HUF 20,33 EUR , 23,44 USD
Beschreibung: Thangka, Gedun Gyaco ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
: nagy_andras