Antik

Zahl der Lose: 219

12431.

Rufpreis:
5 000 HUF

12432.

Rufpreis:
4 000 HUF

12433.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Antik ezüstözött késbak szett, 6 db, h: 10 cm
12434.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1911, Villamos / metró bronz tábla, "A perronok mindegyikén 7 utas számára van hely" felirattal, 12x20 cm
12435.

Rufpreis:
5 000 HUF

Levélbontó. Ezüstözött antik, fém, 18 cm
12436.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db antik ezüstözött tárgy: cukorfogó, cigarettatartó, öngyújtó, színházi jelvény.
12437.

Rufpreis:
6 000 HUF

Christofle art deco ezüstözött fogpiszkálótartó. Gömb lábakon hengertest alakú, jelzett, kopással, h: 9,5 cm
12438.

Rufpreis:
6 000 HUF

Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 5,5 cm
12439.

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán netsuke. Nyúl figura. Pácolt faragott puszpángfa, felfűzéshez szükséges lyukpárral, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
12440.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kétfejű sast ábrázoló dísztál. Szerb, cca 19. sz. második fele, bronz, ráapplikált akasztóval, d: 11 cm
12441.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik szivarvágó gyöngyház borítással, 13 cm / Vintage cigar cutter
12442.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF