Antik Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3098878
12431
465
Antique
2761132
12432
465
Antique
3116071
12433
465
Antique
3109984
12434
465
4400
Antique
Antik ezüstözött késbak szett, 6 db, h: 10 cm 3131829
12435
465
Antique
cca 1911, Villamos / metró bronz tábla, "A perronok mindegyikén 7 utas számára van hely" felirattal, 12x20 cm 3134901
12436
465
Antique
Levélbontó. Ezüstözött antik, fém, 18 cm 3133910
12437
465
Antique
4 db antik ezüstözött tárgy: cukorfogó, cigarettatartó, öngyújtó, színházi jelvény. 3133908
12438
465
Antique
Christofle art deco ezüstözött fogpiszkálótartó. Gömb lábakon hengertest alakú, jelzett, kopással, h: 9,5 cm 3134683
12439
465
Antique
Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 5,5 cm 3134690
12440
465
Antique
Japán netsuke. Nyúl figura. Pácolt faragott puszpángfa, felfűzéshez szükséges lyukpárral, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 3134355
12441
465
Antique
Kétfejű sast ábrázoló dísztál. Szerb, cca 19. sz. második fele, bronz, ráapplikált akasztóval, d: 11 cm
3051001
12442
465
3200
Antique
Antik szivarvágó gyöngyház borítással, 13 cm / Vintage cigar cutter
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF