12398.
Beendet 465. Fernauktion
Antik
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon, átfestett részekkel, 89x69 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve.