Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. köt.: A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 578+(2) p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon javított szakadással. Csak a II. kötet!
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A "Budapest" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910, "Budapest", 1 (címkép) t.+ 231 p.+ 2 (kihajtható, fekete-fehér fotók) t.+ 3 (színes műmellékletek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, hiányzó gerinccel.
Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Első kiadás. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1846. évi Beimel József kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott modern műbőrkötésben, jó állapotban.
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1904], Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói rendkívül dekoratív, aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé koszos, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, az elülső szennylap kijár, néhány műmelléklet kissé sérült.
Bokor Péter - Hanák Gábor: Egy év Habsburg Ottóval. Beszélgetések. / Romsics Ingác: Szemben az árral. Esszé. Bp., 1999, Paginarium. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.