Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Hélene Leon Bertaux ( 1825 - 1909 ): Fürdőző lány, lepkével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. sz? 29 cm, m: 26 cm
12220.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Sarasvati a művészetek istene. Faragott keményfa szobor 23 cm
12221.

Rufpreis:
6 000 HUF

Három grácia. Mázas kőcserép, cca XX. sz. eleje, sérülésekkel, m: 28,5 cm
12222.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Eőry Miklós (1934-2003): Férfi fej. 1961. Kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12223.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm
12224.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Percz János (1920-2000): Éneklő lány. Bronz plasztika. m: 26 cm, Jelzés nélkül
12225.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
25

Edgar Degas: La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának hivatalos bronz utánöntése. Kis kopással, m: 14 cm
12226.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nevető Buddha. Faragott fa, kis kopással, m: 14,5 cm
12227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Afrikai nő. Márvány, kis kopással, m: 16,5 cm
12228.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kucs Béla (1925-1984): Olvasó nő. Kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 28 cm
12229.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Lenin. Bronzírozott műgyanta, talapzaton. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
12230.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
12231.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF