Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3081805
12244
462
Sculptures, statuettes, plaques
Giovanni Varlese után: Halászfiú. Patinált ón, talapzat nélkül, jelzett, kopott, m: 37 cm 2805423
12245
462
11000
Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
2805424
12246
462
9500
Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
3101713
12247
462
Sákjamuni Buddha. Réz, Tibet, XX. sz. első fele. Jelzés nélkül, m: 15,5 cm 2634646
12248
462
34000
2608752
12249
462
28000
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 3043001
12250
462
Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
3086654
12251
462
19000
3054113
12252
462
6500
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm 3108068
12253
462
2 db részletgazdag réz bogár figura 6,5 cm, 11 cm 2977409
12254
462
Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm
2793296
12255
462
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF