Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Giovanni Varlese után: Halászfiú. Patinált ón, talapzat nélkül, jelzett, kopott, m: 37 cm
12244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
23

Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
12245.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
12246.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Sákjamuni Buddha. Réz, Tibet, XX. sz. első fele. Jelzés nélkül, m: 15,5 cm
12247.

Rufpreis:
6 000 HUF

12248.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12249.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
12250.

Rufpreis:
5 000 HUF

12251.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
12252.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

2 db részletgazdag réz bogár figura 6,5 cm, 11 cm
12253.

Rufpreis:
4 000 HUF
27

Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm
12254.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
12255.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF