Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929222
12232
462
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
2929250
12233
462
40000
Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
3104702
12234
462
Halárus fiú. cca 20. sz. első fele, francia, bronzírozott ón, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm 3105762
12235
462
24000
Bacchus. Bronz szobor, márvány talpazaton, jelzett: Leverier S. Kis kopással, m: 19,5 cm 3108171
12236
462
Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm
3108722
12237
462
Csónakból horgászó fiú. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, kopással, 34x17x24 cm
3108753
12238
462
Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm 3108797
12239
462
Kenya 2 darab faragott keményfa szobor, egyik címkével jelzett, m: 28-30 cm 3108804
12240
462
Táncosnő. Rezin, jelzett, kis kopással, m: 39 cm 3108809
12241
462
Elefánt. Antik öntött bronz, ebonizált fa talapzaton. Jelzés nélkül. Szobor 14x9 cm, talapzat 16x16 cm
3108812
12242
462
24000
Demétre Chiparus után: Fiatal hölgy. Francia öntési pecséttel, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 3108816
12243
462
36000
Demétre Chiparus után: Hölgy kalapban. Francia öntési pecséttel, márvány talpazaton, jelzett, hibátlan, m: 40,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF