Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
12232.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
12233.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Halárus fiú. cca 20. sz. első fele, francia, bronzírozott ón, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
12234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bacchus. Bronz szobor, márvány talpazaton, jelzett: Leverier S. Kis kopással, m: 19,5 cm
12235.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm
12236.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csónakból horgászó fiú. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, kopással, 34x17x24 cm
12237.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm
12238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kenya 2 darab faragott keményfa szobor, egyik címkével jelzett, m: 28-30 cm
12239.

Rufpreis:
2 000 HUF

Táncosnő. Rezin, jelzett, kis kopással, m: 39 cm
12240.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

Elefánt. Antik öntött bronz, ebonizált fa talapzaton. Jelzés nélkül. Szobor 14x9 cm, talapzat 16x16 cm
12241.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Demétre Chiparus után: Fiatal hölgy. Francia öntési pecséttel, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
12242.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
14

Demétre Chiparus után: Hölgy kalapban. Francia öntési pecséttel, márvány talpazaton, jelzett, hibátlan, m: 40,5 cm
12243.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF