Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

12146.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

báró Vay Miklós (1828-1886): Deák Ferenc büszt. Bronz szobor,. Jelzett, Vay 1872. m: 35,5 cm
12147.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

12148.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

12149.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

12150.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

12151.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12152.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12153.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1964, Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány szobrának korabeli gipsz másolata, talpazaton "rep: ábrahám" jelzéssel, alján jelzett. Kopással, 36x24x15 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12154.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Somogyi Árpád (1926-2008): Almát tartó lány. Festett terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
12155.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, kis kopással, teljes m: 23 cm
12156.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

12157.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF