Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3097743
12158
462
Sculptures, statuettes, plaques
Madonna a kisdeddel faragott fa szobor, XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 50 cm 3099044
12159
462
Turbános embert ábrázoló Faragott kő fali dísz 23 cm fa keretben 3097749
12160
462
Akt. Jelzés nélküli műgyanta szobor. 31 cm 3097999
12161
462
8500
Jelzés nélkül: Bronz turul madár fa talapzaton. 20x22 cm 3098000
12162
462
Vaddisznó szobor. Bronz, fa talpazaton, vadász szobor jelzés nélkül. 26x19 cm 3097989
12163
462
38000
2 db agár szobor párban. Bronz, bronz talapzaton 17x16 cm 2909592
12164
462
70000
3078818
12165
462
40000
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm 3078808
12166
462
Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm 3079687
12167
462
4200
Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
3079681
12168
462
3079677
12169
462
3800
Hordár. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF