Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Madonna a kisdeddel faragott fa szobor, XX. sz. eleje. Jelzés nélkül 50 cm
12158.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Turbános embert ábrázoló Faragott kő fali dísz 23 cm fa keretben
12159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Akt. Jelzés nélküli műgyanta szobor. 31 cm
12160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Bronz turul madár fa talapzaton. 20x22 cm
12161.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
10

Vaddisznó szobor. Bronz, fa talpazaton, vadász szobor jelzés nélkül. 26x19 cm
12162.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2 db agár szobor párban. Bronz, bronz talapzaton 17x16 cm
12163.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

12164.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm
12165.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm
12166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
12167.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

12168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hordár. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm
12169.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF