Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045367
12183
462
32000
Sculptures, statuettes, plaques
A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm
3042596
12184
462
28000
Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm
3042581
12185
462
24000
Rácz Edit (1936- ): Szerelmesek. Terrakotta, jelzett, hibátlan, 30x16x12 cm
3048492
12186
462
Tibet, XX. sz., Imádkozó szerzetes. Faragott fa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
3041768
12187
462
Áttört aprólékos keleti csont faragás 24 cm
2173778
12188
462
Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm
3006596
12189
462
28000
Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
2928496
12190
462
Szilaj ló. Patinázott fém szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
2928494
12191
462
Bronz ló szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 25 cm 2914500
12192
462
34000
2854818
12193
462
36000
1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm
2760874
12194
462
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF