Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm
12183.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm
12184.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rácz Edit (1936- ): Szerelmesek. Terrakotta, jelzett, hibátlan, 30x16x12 cm
12185.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tibet, XX. sz., Imádkozó szerzetes. Faragott fa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
12186.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Áttört aprólékos keleti csont faragás 24 cm
12187.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Keleti bölcs faragott fa szobor 20 cm
12188.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vass Áron (1891-1979): Medve. Engóbozott kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 25x11x17 cm /// Proveniencia: A beadó a művésztől kapta ajándékba.
12189.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szilaj ló. Patinázott fém szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
12190.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bronz ló szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 25 cm
12191.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12192.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm
12193.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12194.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF