https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2651669
12195
462
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2735756
12196
462
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2871868
12197
462
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Patinázott ón, kis kopásokkal, m: 13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2967372
12198
462
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Magurszky Norbert (1975-): Kalapos portré (cím nélkül). Applikációk, fatábla, jelzett a hátoldalán. 56x27x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2760100
12199
462
0
1600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2814962
12200
462
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király. Plakett. Ólom, kopott, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2991998
12201
462
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
KJ. jelzéssel: Kerényi Jenő?: Botond. Patinázott fém, javított, . Márvány alapon 27 cm Jelzett
Das Lot is nicht erreichbar
3012550
12202
462
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Turul madár bronzírozott réz szobor. M: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012912
12203
462
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829286
12204
462
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott gyertyatartó 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829276
12205
462
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2829274
12206
462
0
3200
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse