Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 112
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824948
12207
462
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Ónix egyiptomi figura, orra sérült, m: 18 cm
3002346
12208
462
Ismeretlen szobrász: Kupido. Bronz, sérült, hiánnyal, m: 26,5 cm
3023170
12209
462
30000
3023289
12210
462
36000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
3023193
12211
462
40000
3025694
12212
462
4400
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
3030683
12213
462
Cseri Antal (1918-2011): Öreg vándor. Faragott fa, jelzett, kopással, 62x32 cm 2926921
12214
462
28000
2938376
12215
462
A bajnok. Bronz ló szobor. Márvány talapzaton. Jelzés nélkül 15 cm 2938393
12216
462
15000
Bohóc lány. Bronz szobor fém talapzaton Jelzés nélkül 14 cm
3063542
12217
462
Kamakura Buddha. Japán, cca 1900, faragott fa, m: 19,5 cm
3102696
12219
462
Egyiptomi Bastet macska isten szobor. Műkő. Fülén kis sérüléssel. 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF