Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Ónix egyiptomi figura, orra sérült, m: 18 cm
12207.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ismeretlen szobrász: Kupido. Bronz, sérült, hiánnyal, m: 26,5 cm
12208.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12209.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
12210.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12211.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
12212.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Cseri Antal (1918-2011): Öreg vándor. Faragott fa, jelzett, kopással, 62x32 cm
12213.

Rufpreis:
1 000 HUF

12214.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

A bajnok. Bronz ló szobor. Márvány talapzaton. Jelzés nélkül 15 cm
12215.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bohóc lány. Bronz szobor fém talapzaton Jelzés nélkül 14 cm
12216.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kamakura Buddha. Japán, cca 1900, faragott fa, m: 19,5 cm
12217.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Egyiptomi Bastet macska isten szobor. Műkő. Fülén kis sérüléssel. 24 cm
12219.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF