Drucksachen Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109203
18238
462
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 1., 2., 4. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3109155
18239
462
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 8., 12., 13. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3104638
18240
462
Printed Materials
1942 Levente oktatási anyag. 11. sz. fogalkozási anyag. Bizalma, sorszámozott. 44p. papírborítóval 3083246
18241
462
Printed Materials
1942 Wehrmacht katona utazási jegye Athénból Belgrádba.
3084256
18242
462
Printed Materials
1942 Idegenforgalmi eseménynapló az 1942. évre Budapesten és Magyarországon. Bp., é.n., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3109925
18243
462
Printed Materials
1942 Bp., Meghívó a Magyar Művelődés Házában 1942. március 15-én rendezett szabadságünnepre, műsorral, kissé foltos, 2 sztl. lev.
3025325
18244
462
Printed Materials
1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
3111032
18245
462
Printed Materials
1942 Országos törvénytár a városi orvosokról szóló törvény szövegével. 22p.
2744345
18246
462
Printed Materials
3109168
18247
462
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 39., 45., 47. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3109171
18248
462
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 41., 42., 43. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3109186
18249
462
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 1., 2., 3. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF