Drucksachen

Zahl der Lose: 300

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 1., 2., 4. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18238.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 8., 12., 13. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18239.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Levente oktatási anyag. 11. sz. fogalkozási anyag. Bizalma, sorszámozott. 44p. papírborítóval
18240.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Wehrmacht katona utazási jegye Athénból Belgrádba.
18241.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Idegenforgalmi eseménynapló az 1942. évre Budapesten és Magyarországon. Bp., é.n., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18242.

Rufpreis:
1 400 HUF

1942 Bp., Meghívó a Magyar Művelődés Házában 1942. március 15-én rendezett szabadságünnepre, műsorral, kissé foltos, 2 sztl. lev.
18243.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
18244.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942 Országos törvénytár a városi orvosokról szóló törvény szövegével. 22p.
18245.

Rufpreis:
3 000 HUF

18246.

Rufpreis:
1 200 HUF

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 39., 45., 47. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18247.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 41., 42., 43. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18248.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 1., 2., 3. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18249.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF