Drucksachen Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109228
18226
462
Printed Materials
1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db német nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban, sérülésekkel 3109226
18227
462
Printed Materials
1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db magyar nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban 3109199
18228
462
Printed Materials
1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 15., (?) sz.; II. évf. 48. sz. Változó állapotban, sérülésekkel. 3111713
18229
462
3800
Printed Materials
1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
3085727
18230
462
Printed Materials
3084932
18231
462
Printed Materials
1941 Nemzeti Munkaterv május. 31p. 3088133
18232
462
Printed Materials
3111066
18233
462
Printed Materials
1942 Mezőgazdasági cselédek bakancsellátására szóló hirdetmény 31x42 cm + Nagykőrös Arany-napok plakát 20x30 cm 3111057
18234
462
Printed Materials
1942 Nagyvárad ünnepi hét program és rend 24p. zsinórfűzött papírkötésben
3066666
18235
462
Printed Materials
Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel 3010942
18236
462
900
Printed Materials
1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
3110560
18237
462
Printed Materials
1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF