Drucksachen

Zahl der Lose: 300

1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db német nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban, sérülésekkel
18226.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941-1942 Signal c. második világháborús újság 3 db magyar nyelvű száma, fekete-fehér és színes képekkel, változó állapotban
18227.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 15., (?) sz.; II. évf. 48. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18228.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Uj Nemzedék c. újság 16 db száma, a címlapokon háborús hírekkel. Változó, kissé foltos állapotban.
18229.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18230.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Nemzeti Munkaterv május. 31p.
18231.

Rufpreis:
1 000 HUF

18232.

Rufpreis:
6 000 HUF

1942 Mezőgazdasági cselédek bakancsellátására szóló hirdetmény 31x42 cm + Nagykőrös Arany-napok plakát 20x30 cm
18233.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Nagyvárad ünnepi hét program és rend 24p. zsinórfűzött papírkötésben
18234.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel
18235.

Rufpreis:
2 400 HUF

1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
18236.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
18237.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF