Drucksachen Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110936
18214
462
Printed Materials
cca 1940 The Pioneer - Organ of public interest c. folyóirat 16p. Hungary c. könyv 8 oldalas nyomtatvány
3110987
18215
462
3400
Printed Materials
cca 1940 La Hongrie képes reklám nyomtatvány. 16p.
3049686
18216
462
Printed Materials
cca 1940 Heinrich Wenter Braurei Kronenburg Dortmund sörfőzde működési szabályzata 23p. / Brewery operating regulations
3026599
18217
462
Printed Materials
1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
2700656
18218
462
Printed Materials
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
3101075
18219
462
Printed Materials
cca 1940 7 db klf grafikus dísztávirat 3101573
18220
462
Printed Materials
cca 1940 IBUSZ utazások képes katalógus. 16p.
2829384
18221
462
Printed Materials
1940 Magyar Királyi Belügyminisztérium személyzeti beosztása, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 63x74 cm
3081009
18222
462
Printed Materials
3103368
18223
462
Printed Materials
cca 1940 A Magyar Színház nézőtere. Gáti litográfia. Nagy méretű alaprajz 60x70 cm
3101916
18224
462
Printed Materials
3091688
18225
462
Printed Materials
1941-1942 Dr. Széll Sándor: Halics és Kárpátalja. Különlenyomat ,,A Vármegye" 1941. december 10-iki számából. + Szeged heraldikai jelvényei. Különlenyomat a "Városok Lapja" 1942. évi 12-ik számából. 1 p.+ 2 p. Az egyik lap széle kissé sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF