Drucksachen

Zahl der Lose: 300

1920-1921 Kelet. Irodalmi és kritikai lap. Főszerk.: Baráthosi Balogh Benedek, Kerecseny János. II. évf. 1-2. sz. 1920. okt. 7., III. évf. 8-9. sz. (x2.) Az egyik borítója szakadt.
18118.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 Gerevich Tibor: Magyarország művészeti emlékei. K. m. Egy. Ny. 8p. Bemutató füzet a megjelent könyv sorozathoz
18119.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920-1930 Művészi aktok, 8 db fekete-fehér nyomat, helyenként kopásokkal, lapméret: 33x26 cm
18120.

Rufpreis:
2 400 HUF

1923 Magyar lányok. XXIX. évf. 1-36. sz. 1924. jan 1. -dec 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. [Bp., Singer és Wolfner], 5-46,49-576 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elején néhány lap hiánnyal (közte az évfolyam és az 1. szám címlapja), egy lap hiánnyal (47/48 p.), szakadt, sérült lapokkal, restaurált lapokkal, de ezek között hiányos és sérült is van (275-278, 287-288.)
18121.

Rufpreis:
2 800 HUF

1922 IV. Károly király gyász cédulája foltos 8x12 cm
18122.

Rufpreis:
3 000 HUF

1924 Magyar lányok. XXX. évf. 1-36. sz. 1924. jan. 1. -dec. 20. Szerk. Tutsek Anna. Képes lap fiatal lányok számára. Bp., Singer és Wolfner,4+580 p. Kopott félvászon-kötésben, restaurált lapokkal, egy lyukas lappal, egy lap sarkán hiánnyal.
18123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Bibliofil Szemle. 1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. II. Évf. 1-2 szám. Összesen két évfolyam, 5 szám jelent meg. Kiadói papírborítóval Ritka!
18124.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926-1927 A Vizi Sport sportéleti újság 15 db száma, némelyik széteső állapotban
18125.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

1926 A Magyar Athletikai Szövetség által rendezett Olaszország-Magyarország közötti atlétikai viadal sorrendje
18126.

Rufpreis:
3 000 HUF

18127.

Rufpreis:
1 000 HUF

18128.

Rufpreis:
2 400 HUF

1928 Vasutasok Jótékonysági Országos Egyesülete alapszabályai (egyben tagsági igazolvány). Bp., 1928, Budai Ny., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
18129.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF