Drucksachen

Zahl der Lose: 300

cca 1900 Zrínyi Miklós + II. Szulejmán szultán, a Magyar Nemzet Története 2 db melléklete, hajtva, apró lapszéli sérüléssel, 32,5x26 cm és 37x26 cm
18094.

Rufpreis:
1 600 HUF

18095.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1900 Ricordo di Roma 2 db képes leporello
18096.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Jerusalem, Blumen des Heiligen Lande / Flowers of the Holy Land / A Szentföld virágai, herbárium (szárított, préselt növénygyűjtemény), fatáblás félvászon-kötésű kis albumban, 13x9 cm
18097.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18098.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Drvorezbarska Tvornica Vrbovsko gyár által készített "Bacus" kénsavkészítmény leírása, hajtott
18099.

Rufpreis:
1 400 HUF

1905, 1913 Art el Décoration, 3 db (1905. 2. félév, 1913 1. és 2. félév)
18100.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
18101.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1909 Az Országos Szegényügyi Egyesület alapszabályai. Bp., 1909, k.n. 8 p. Tűzött papírkötés, foltos és sérült borítóval, foltos lapokkal.
18102.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drucke des XV und XVI Jahrhunderts, darunter einige spätere. Rara, Curiosa, Holzschnitt- und Kupferstich-Werke, Turcica, Manuscripte, Italienische Literatur... München, 1909. Lentnersche n Buchhandlung. 153p számos szövegközti illusztrációval papírkötésben
18103.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910-től 13 db báli, eljegyzési és egyéb meghívó, közötte szép dombornyomottak
18104.

Rufpreis:
2 000 HUF

1910 A Budapesti Kereskedelmi és iparkamara útmutatója. 264p. Fűzve, papírborítóval. Ragasztások elengedtek, de egyébként jó állapotban
18105.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF