cca 1900 Jerusalem, Blumen des Heiligen Lande / Flowers of the Holy Land / A Szentföld virágai, herbárium (szárított, préselt növénygyűjtemény), fatáblás félvászon-kötésű kis albumban, 13x9 cm
1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
Drucke des XV und XVI Jahrhunderts, darunter einige spätere. Rara, Curiosa, Holzschnitt- und Kupferstich-Werke, Turcica, Manuscripte, Italienische Literatur... München, 1909. Lentnersche n Buchhandlung. 153p számos szövegközti illusztrációval papírkötésben