https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 300

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben
1
18082.

cca 1880 Atlas zum Handbuch der Buchbinderei XI t. könyvkötészettel kapcsolatos rajzos táblákat tartalmazó atlasz, sérült papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással
1
18083.

cca 1880 Rudolf trónörökös nagy méretű portréja. 30x42 cm Szélén képet nem érő beszakadással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.
1
18084.

1886 Lányok lapja. 12. évf. 1. és 2. félév. Szerk.: Dolinay Gyula. Bp., 1886, Pallas, 2+191+1 p.;4+191+1 p. Gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított lapokkal, valamint sérült lapokkal, közte lapszéli hiányokkal is, kijáró lapokkal (2. félév 185-190 p.), megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
1
18085.

Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban
1
18086.

1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
1
18087.

1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.
1
18088.

1896 Der Modesalon. Illustrirte Zeitschrift herausgegeben von D. Lessner Warenhaus, Wien. VIII. Jahrgang, Nr. 42. / Bécsi divatlap egy száma, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. A címlap és néhány lap sérült, az utolsó lap erősebben szakadt. 56 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval
1
18089.

A Tündérujjak 4 db száma, mellékletekkel, Irsai István (1896-1968) borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban
1
18090.

1897 Felhívás és ismertető a "Pest-Szent-István" családi házas telep tervezett létrehozásáról a mai cinkotai területen, annak környezetéről, a házak és telkek kialakításáról 3 nagy méretű oldalon, postán feladva, hajtva, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm
1
18091.

1897 Az eredetéves országos kiállítás történelmi épületcsoportját, az Alpár Ignác által tervezet ún. Vajdahunyad várát ábrázoló 4 db nyomat, In: Magyar Mérnök és Építész-Egylet Közlönye, 1897. évfolyam. XXXI. köt. XI., XII., XV., XVI. táblák, változó állapotban, a széleken, hajtásnyomokon kis szakadásokkal, 32x49 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval
1
18092.

1900 A magyar és más országok zászlóinak összehasonlítása, elemzése. a Kunst und Handwerk II. évf. 7. füzetében. Képekkel. Sérült, elvált papborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18093.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse