1936 Szeder János: Nemzeti öncélúságunk fontossága és lehetőségei. - - orsz. gyűl. képviselő Veszprémben, 1936. évi április hó 3-án a Nemzeti Egység Ifjúsági Szervezete felkérésére tartott előadása. Bp., én., Szerzői, kissé foltos, 15+1 p.
1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
1936 The Illustrated London News, Record of the Lying-in-State and Funeral of His Majesty King George V and the Accession of His Majesty King Edward VIII, February 1, 1936. Angol nyelvű folyóirat különszáma V. György brit király temetésének, illetve VIII. Eduárd trónra lépésének alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
1936 The Illustrated London News, No. 5096 - Vol. 189, December 19, 1936. Accession Number (King George VI). Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király trónra lépésének alkalmából. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, közte László Fülöp Elek (Philip Alexius de László) magyar festőművész a királyi párról készült portréjával; valamint egyéb érdekes korabeli hírekkel és reklámokkal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.