Drucksachen

Zahl der Lose: 300

cca 1935 Kis antant ellenes röplap térképekkel 32x22 cm
18178.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus
18179.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1936 Lőcsey könyvszolgálat, Légi veszély és a védekezés módja, Légvédelmi kiállítás. 3 db nyomtatvány
18180.

Rufpreis:
1 800 HUF

18181.

Rufpreis:
1 600 HUF

1936 Griger Miklós, a Nemzeti Néppárt országos elnökének ujévi beszéde. 16 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18182.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 Szeder János: Nemzeti öncélúságunk fontossága és lehetőségei. - - orsz. gyűl. képviselő Veszprémben, 1936. évi április hó 3-án a Nemzeti Egység Ifjúsági Szervezete felkérésére tartott előadása. Bp., én., Szerzői, kissé foltos, 15+1 p.
18183.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1936 2 db ritka újság : Nagyar nótaélet, A mi lapunk - a fogyasztók lapja
18184.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936. Láthatár kisebbségi kultúrszemle szerk: Csuka Zoltán és Kántor József. IV. évf. 3. szám.
18185.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 A Délvidék c. időszaki folyóirat 2 db száma
18186.

Rufpreis:
1 600 HUF

18187.

Rufpreis:
1 600 HUF

1936 The Illustrated London News, Record of the Lying-in-State and Funeral of His Majesty King George V and the Accession of His Majesty King Edward VIII, February 1, 1936. Angol nyelvű folyóirat különszáma V. György brit király temetésének, illetve VIII. Eduárd trónra lépésének alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
18188.

Rufpreis:
6 000 HUF

1936 The Illustrated London News, No. 5096 - Vol. 189, December 19, 1936. Accession Number (King George VI). Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király trónra lépésének alkalmából. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, közte László Fülöp Elek (Philip Alexius de László) magyar festőművész a királyi párról készült portréjával; valamint egyéb érdekes korabeli hírekkel és reklámokkal. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
18189.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF