https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 300
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3110927
18190
462
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Arany Napok Nagykőrös ipari, kereskedelmi, mezőgazdasági kiállítás és vásár 16p. Képes reklám nyomtatvány + plakát 48x62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2744331
18191
462
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
3107336
18192
462
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
3104403
18193
462
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 The Illustrated London News, Coronation Ceremony Number (King George VI), May 15, 1937. Angol nyelvű folyóirat különszáma VI. György brit király koronázásának alkalmából. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Félvászon-kötésben, jó állapotban. 3111490
18194
462
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Farsangi Revű - Báli képes album c. képes magazin 1. kötete. 60 p.
Das Lot is nicht erreichbar
3110890
18195
462
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Az Uj értelmiség c. lap III. évf 1-2. száma 3109418
18196
462
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Magyar könyvnap könyve - Herczeg Ferenc: Napkelte előtt! Ismertető prospektus, sérült, 2 sztl. lev.
Das Lot is nicht erreichbar
3111744
18197
462
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 Pesti Hírlap naptára Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
3037369
18198
462
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1937 - 1960 Búvár folyóirat különféle számai egybekötve: 1937, jan, feb., március, 1939. okt., dec., 1941. ápril., június, aug., dec.,1960 V. évf. 4. sz. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3110948
18199
462
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 A Tisza c. a Magyar Úszó Szövetség déli kerületének hivatalos lapja IX. évf. 8. száma 14 p. 3110952
18200
462
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1938 Délvidéki Automobil Club. Emlékjelvénytúra Szegedre. Képes leporello 3104615
18201
462
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Mitteilungen des Burzenlandischen Museums Kronstadt. (Brassó), 1938. 3. évf 3-4. A barcasági múzeumok értesítője, Címerek, stb. 86-211 p.+ 12 t. Kihajtható táblák Ragasztott, firkált borítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse