Drucksachen Zahl der Lose: 300
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3049738
18286
462
Printed Materials
3026699
18287
462
3200
Printed Materials
1962 Labdarúgás c. folyóirat 5 db száma: VIII. évf. 4., 7., 10., 11., 12. sz., 1962. április-december. Fekete-fehér fotókkal a címlapokon a Vasas bajnokcsapata, Mészöly Kálmán, stb. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
3082376
18288
462
Printed Materials
1964 Anaesthesiológia és referáló szemle c. orvosi folyóirat III. évfolyamának számai (2 szám) bekötve, egészvászon kötésben.
3074390
18289
462
Printed Materials
1965 "Boldog új évet kíván Füles", Ruszkay György (1924-1998) grafikája. Nyomat, papír, hajtásnyommal, 22x9,5 cm
3074378
18290
462
Printed Materials
1966 Táborozási, kirándulási és túrázási szabályzat. A Magyar Úttörők Szövetsége szabályzatai 4. sz. Tűzött papírkötés, jó állapotban, 36 p. 3090032
18291
462
Printed Materials
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm 2963199
18292
462
Printed Materials
1966 Film-Színház-Muzsika folyóirat majd nem teljes évfolyama, 10 szám hiányzik (2,3,5,7,8,9,15,18,36,41.) Egybekötve. Átkötött félvászon - kötés. 3109368
18293
462
Printed Materials
1966 Bp., VIII. Atlétikai Európa-bajnokság, 2 db reklámlap / prospektus + 1 db belépőjegy 2819129
18294
462
Printed Materials
1966 Ludas Matyi XXII. évf. 9 db száma, többek közt Sajdik Ferenc, Hegedűs István és Toncz Tibor rajzaival, vegyes állapotban (egy szám hiányos)
3049692
18295
462
Printed Materials
1968 Az Esti Hírlap 2 db száma, XIII. évf. 197. és 198. sz., 1968. aug. 22-23., mindkettő címlapján a csehszlovákiai forradalom híreivel
2852626
18296
462
Printed Materials
1968-as prágai tavasz és a francia eseményeket tárgyaló újságok (Népszabadság.)
3014377
18297
462
3400
Printed Materials
ca 1970 Csömör Deák Ferenc utca ház bontási és építési terve 3 db kb 50x36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF