Drucksachen

Zahl der Lose: 300

18262.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1950-60 össz. 4 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, két lap hajtásnyomokkal, egyiken rátűzött francia ny. szöveggel, 32x21,5 cm
18263.

Rufpreis:
2 800 HUF

1952 MÁV Igazgatósági rendeletek 10 szám
18264.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1952 Közlekedéstudományi Szemle II. évf. 1-12. sz., 1952. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18265.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1953 Közlekedéstudományi Szemle III. évf. 1-12. sz., 1953. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
18266.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1953, 1956 Béke és Szabadság 3 száma és az Esti Budapest címlapja, bennne az Aranycsapat híreivel. + Béke és Szabadság olimpiai különszáma.
18267.

Rufpreis:
6 000 HUF

1954 Hazafias Népfront 14 db propaganda kiadványa, részben foltos, részben jó állapotban.
18268.

Rufpreis:
2 000 HUF

18269.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1955 Dandin György, avagy a megcsúfolt férj c. magyar film (rendező: Várkonyi Zoltán) spanyol nyelvű, képes ismertető prospektusa, részben szétvált tűzéssel
18270.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Szocialista Szovjet Köztársaságok Szövetségének nyilatkozata. 1956. október 30-án Forradalmi röplap
18271.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 röplapok, 2 db, egyik Szeged, másik Budapest
18272.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
18273.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF