cca 1950-60 össz. 4 db Wemo Modes Internationales vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, két lap hajtásnyomokkal, egyiken rátűzött francia ny. szöveggel, 32x21,5 cm
1952 Közlekedéstudományi Szemle II. évf. 1-12. sz., 1952. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, a lapok nagyrészt jó állapotban.
1953 Közlekedéstudományi Szemle III. évf. 1-12. sz., 1953. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, a lapok nagyrészt jó állapotban.
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.
cca 1955 Dandin György, avagy a megcsúfolt férj c. magyar film (rendező: Várkonyi Zoltán) spanyol nyelvű, képes ismertető prospektusa, részben szétvált tűzéssel