Dolinay Gyula: Az élet könyve. Az ifjúság és a nép számára. 40 éves jubileumi kiadás. Bp., (1911), szerzői kiadás, 94+(2) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, hiányzó szennylapokkal, ajándékozási bejegyzéssel. + Virágos kert. (Bp.), é.n., (Otthon-ny.), 95+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal.
1914 Pesti Hírlap naptára az 1914. közönséges évre. (XXIV. évfolyam). Bp., 1914, Légrády-ny., XXIV+232 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
1918 Vasárnapi könyv, 2 száma, az egyikben: "A gőzmozdony és a gőzkazán" c. írással. A másik számban: "Hadi szövőanyagok" c. írással. Az egyik szám foltos, sérült.