Drucksachen

Zahl der Lose: 300

cca 1910-1930 12 db címeres névjegykártya, halálozási értesítő, stb
18106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dolinay Gyula: Az élet könyve. Az ifjúság és a nép számára. 40 éves jubileumi kiadás. Bp., (1911), szerzői kiadás, 94+(2) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, hiányzó szennylapokkal, ajándékozási bejegyzéssel. + Virágos kert. (Bp.), é.n., (Otthon-ny.), 95+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval, hiányzó címlappal.
18107.

Rufpreis:
1 800 HUF

1912-1915 Múzeumi és könyvtári értesítő 3 db száma. szerk Mihalik József
18108.

Rufpreis:
2 400 HUF

18109.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Pesti Hírlap naptára az 1914. közönséges évre. (XXIV. évfolyam). Bp., 1914, Légrády-ny., XXIV+232 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
18110.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Magyar Iparművészet XVII. évf. 10. sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Kiadja az Orsz. Magy. Iparművészeti Társulat. Bp., 1914. Székesfőváros Házinyomdája. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben gerincen sérüléssel
18111.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1916 18 db Képes Krónika c. újság vegyes állapotban sok illusztrációval III. IV: évfolyam
18112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Friml Aladár: Magyar középiskola. A katholikus középiskolai tanáregyesület folyóirata. IX. évfolyam, Bp., 1916. Stephaneum. 348p. Félvászon kötésben, foltos lapokkal.
18113.

Rufpreis:
2 400 HUF

1918 Vasárnapi könyv, 2 száma, az egyikben: "A gőzmozdony és a gőzkazán" c. írással. A másik számban: "Hadi szövőanyagok" c. írással. Az egyik szám foltos, sérült.
18114.

Rufpreis:
1 600 HUF

1919 A Lányok újsága c. újsággá a Tanácsköztársaság alatt átnevezett Magyar Lányok c. lányújság 3 db száma vegyes állapotban
18115.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920 A Mohácsi csata emléktemplomának építkezése képes füzet 24p.
18116.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1920 Frauen von Sion Wien képes füzet 24 képpel
18117.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF