Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840860
12763
461
Sculptures, statuettes, plaques
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
3003746
12764
461
22000
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
3003756
12765
461
28000
Kína, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm
2766665
12766
461
5500
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
2986132
12767
461
13000
SZJ jelzéssel: Orbán Balázs 1829-1890. Formára préselt bronzlemez, bronz tálra cinezve, kopással, d: 18,5 cm
2000861
12768
461
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm
2938860
12769
461
4800
Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
2988119
12770
461
Egyiptomi fej, ónix, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
2928562
12771
461
Ismeretlen szobrász: Lovak falikép. Faragott fa, jelzés nélkül, a fa természetes repedését leszámítva hibátlan, akasztható, 41x28 cm
2910245
12772
461
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm
2879829
12773
461
Azonosítatlan jelzéssel: Zerge szobor. Faragott fa, festett.Jelzett 38 cm 2982309
12774
461
Pipázó juhász bronzírozott fém fali dísz .Dombormű 18x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF