Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Jelzés nélkül: Richard Wagner arcképe, bronz fali plasztika, 17x13 cm
12859.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kongói faragott fa figura / szobor, 17 cm
12860.

Rufpreis:
1 800 HUF

Párvati figura, Festett fém, kopásokkal 7,5 cm
12861.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hegyi túrázót ábrázoló réz gyufatartó. figura. Felcsavarható talpra. 8 cm
12862.

Rufpreis:
6 000 HUF

Japán netsuke, patkány kukoricacsővel. Faragott egzóta fa, alján felfűzéshez való lyukpárral, jelzett, jó állapotban, m: 6 cm
12863.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hanumán. Bronz miniszobor, Thaiföld, 20. sz., jelzés nélkül, hibátlan, m: 3,5 cm
12864.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fém őz figura, jelzés nélkül, m: 5 cm
12865.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szerzetes. Bronz miniszobor, Thaiföld, 20. sz., jelzés nélkül, hibátlan, m: 4,5 cm
12866.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ferenc József mini bronz büszt 4 cm
12867.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vishnu. Bronz miniszobor, Thaiföld, 20. sz., jelzés nélkül, hibátlan, m: 4 cm
12868.

Rufpreis:
2 400 HUF

Yaksa. Bronz miniszobor, Thaiföld, 20. sz., jelzés nélkül, hibátlan, m: 4 cm
12869.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vándor szerzetes. Bronz miniszobor, Thaiföld, 20. sz., jelzés nélkül, hibátlan, m: 4 cm
12870.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF