Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069382
12811
461
Sculptures, statuettes, plaques
Maa Ganga. Indokína, cca 1900, bronz, m: 12 cm
2998187
12812
461
24000
3100730
12813
461
24000
Grantner Jenő (1907-1983): Toldi. Festett terrakotta, jelzett, hibátlan, m:36 cm
3071617
12814
461
Ismeretlen szobrász: Bölény. Öntött bronz, jelzés nélkül, 24x13x7 cm
3069989
12815
461
Étienne Maurice Falconet (1716-1791): Nagy Péter cár lovasszobrának másolata. Öntött fém, jelzés nélkül, 26x27x13 cm 2929099
12816
461
11000
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2929095
12817
461
11000
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi és nő. Akasztható, faragott fa, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
2929113
12818
461
Csorvássy István (1912-1986): Táncoló székelyek. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3096983
12819
461
3400
2 db dél-amerikai jellegű szobor, faragott és festett fa, m: 32 cm 3097262
12820
461
N.E. jelzéssel: Madaras plakett. Bronz, falra akasztható, 18,5x12 cm
3097676
12821
461
5500
Király A. 1988 jelzéssel: Parasztasszony. Faragott fa, m: 30 cm 3050232
12822
461
Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF