Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Maa Ganga. Indokína, cca 1900, bronz, m: 12 cm
12811.

Rufpreis:
6 000 HUF

12812.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Grantner Jenő (1907-1983): Toldi. Festett terrakotta, jelzett, hibátlan, m:36 cm
12813.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ismeretlen szobrász: Bölény. Öntött bronz, jelzés nélkül, 24x13x7 cm
12814.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Étienne Maurice Falconet (1716-1791): Nagy Péter cár lovasszobrának másolata. Öntött fém, jelzés nélkül, 26x27x13 cm
12815.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
12816.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi és nő. Akasztható, faragott fa, jelzett, kis kopással, m: 12 cm
12817.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Csorvássy István (1912-1986): Táncoló székelyek. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12818.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2 db dél-amerikai jellegű szobor, faragott és festett fa, m: 32 cm
12819.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
19

N.E. jelzéssel: Madaras plakett. Bronz, falra akasztható, 18,5x12 cm
12820.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király A. 1988 jelzéssel: Parasztasszony. Faragott fa, m: 30 cm
12821.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Afrikai faragott fa szobor. 34 cm
12822.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF