Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Bőgő szarvas. Bronz szobor, bronz talapzaton, Jelzés nélkül, hibátlan 30x31 cm
12799.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
14

Kelemen Kristóf (1922-2001): Titok. 1985, festett terrakotta, képcsarnokos címkével, jelzett, kopással, m: 45,5 cm
12800.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1960, Kelet-Afrika, 2 darab madár dísz. Faragott kafferbivaly szarv, jó állapotban, m: 34-38 cm
12801.

Rufpreis:
6 000 HUF

12802.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1960, Tanzánia, 7 darab maszk. Faragott és pácolt keményfa, kis sérülésekkel, m: 24-28 cm
12803.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Maori Hei Tiki. XX. sz., feltehetően Új-Zéland, faragott trópusi fa, az anyagában futó természetes repedéssel, m: 35 cm
12804.

Rufpreis:
12 000 HUF

12805.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1990/95, May Ernes: Balance. Holland Királyi Légierő művészeti együttese számára készült alkotás. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
12806.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Flamingó. Patinázott bronz, kis kopással, m: 50 cm
12807.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Beethoven büszt. Keménygipsz, jelzett: MD. Kopással, m: 31 cm
12808.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12809.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Oroszlán szobor, részletgazdag, öntött fém, jelzés nélkül, 12,5x6,5x8 cm
12810.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF