Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3096763
12799
461
Sculptures, statuettes, plaques
Bőgő szarvas. Bronz szobor, bronz talapzaton, Jelzés nélkül, hibátlan 30x31 cm 3100272
12800
461
Kelemen Kristóf (1922-2001): Titok. 1985, festett terrakotta, képcsarnokos címkével, jelzett, kopással, m: 45,5 cm 3089495
12801
461
cca 1960, Kelet-Afrika, 2 darab madár dísz. Faragott kafferbivaly szarv, jó állapotban, m: 34-38 cm 3089502
12802
461
3089510
12803
461
cca 1960, Tanzánia, 7 darab maszk. Faragott és pácolt keményfa, kis sérülésekkel, m: 24-28 cm 3089953
12804
461
Maori Hei Tiki. XX. sz., feltehetően Új-Zéland, faragott trópusi fa, az anyagában futó természetes repedéssel, m: 35 cm
3089518
12805
461
3091006
12806
461
cca 1990/95, May Ernes: Balance. Holland Királyi Légierő művészeti együttese számára készült alkotás. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm 3091012
12807
461
Ismeretlen szobrász: Flamingó. Patinázott bronz, kis kopással, m: 50 cm 3091509
12808
461
Beethoven büszt. Keménygipsz, jelzett: MD. Kopással, m: 31 cm 2845488
12809
461
32000
3096325
12810
461
14000
Oroszlán szobor, részletgazdag, öntött fém, jelzés nélkül, 12,5x6,5x8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF