Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020590
12775
461
Sculptures, statuettes, plaques
Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm
3020602
12776
461
14000
Három grácia. Festett kerámia, márvány talapzaton, jelzett, apró lepattanásokkal, kezeken sérülés, m: 30 cm 3015047
12777
461
3015050
12778
461
Keleti bölcs - nagyméretű, gazdagon faragott fa szobor, kopással, m: 48 cm
2623802
12779
461
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
2948759
12780
461
2578530
12781
461
24000
3094968
12782
461
3800
Guba jelzéssel: Kakas. Domborított lemezkép, kopással, 37x36 cm
3092623
12783
461
28000
Niké, Empire szobor. Ón szobor, aranyozott bronz talapzaton, márvány alapon. 27 cm 3092775
12784
461
2 db dél-afrikai faragott márvány szobor. 16 cm
3092465
12785
461
28000
Gorka Géza (1894-1971) - Pérely Imre (1898-1944) festő, grafikus Mogyorós tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. d: 11 cm 3092457
12786
461
Bronz Krisztus szobor, kis patinával 32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF