Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Nyeste 1944 jelzéssel: Vándor legény. Gipsz fali dombormű., sérült 15x19 cm
12775.

Rufpreis:
1 200 HUF

Három grácia. Festett kerámia, márvány talapzaton, jelzett, apró lepattanásokkal, kezeken sérülés, m: 30 cm
12776.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12777.

Rufpreis:
6 000 HUF

Keleti bölcs - nagyméretű, gazdagon faragott fa szobor, kopással, m: 48 cm
12778.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
12779.

Rufpreis:
4 000 HUF

12780.

Rufpreis:
12 000 HUF

12781.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Guba jelzéssel: Kakas. Domborított lemezkép, kopással, 37x36 cm
12782.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Niké, Empire szobor. Ón szobor, aranyozott bronz talapzaton, márvány alapon. 27 cm
12783.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

2 db dél-afrikai faragott márvány szobor. 16 cm
12784.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gorka Géza (1894-1971) - Pérely Imre (1898-1944) festő, grafikus Mogyorós tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
12785.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bronz Krisztus szobor, kis patinával 32 cm
12786.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF