Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 144

12751.

Rufpreis:
4 000 HUF

12752.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zimankóban. Bécsi bronz ffigura. Mészkő talapzaton. Jelzés nélkül. 18 cm
12753.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Farkas Pál (1947-): Baktató ló. Bronz, címkével jelzett, szép állapotban, 45x14x38 cm
12754.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
12755.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ágaskodó ló, bronzírozott alumínium szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 23,5 cm
12756.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csorvássy István (1912-1986): Ökrökkel szántó székely. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm
12757.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Vágtató lovak. Bronz szobor fa talapzaton, jelzés nélkül, talapzat alján sérülés, szobor szép állapotban, 28x20x25 cm
12758.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ismeretlen művész: Ló csikójával, patinázott öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, h: 42 cm, m: 29 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12759.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12760.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12761.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
12762.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF