Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768642
12751
461
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Vitéz gyerek. Öntött bronz, fatalapzaton. Jelzés nélkül. M: 19 cm 2882498
12752
461
24000
2942066
12753
461
Zimankóban. Bécsi bronz ffigura. Mészkő talapzaton. Jelzés nélkül. 18 cm
2928558
12754
461
42000
Farkas Pál (1947-): Baktató ló. Bronz, címkével jelzett, szép állapotban, 45x14x38 cm 2840579
12755
461
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
2909976
12756
461
Ágaskodó ló, bronzírozott alumínium szobor, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 23,5 cm
2929125
12757
461
14000
Csorvássy István (1912-1986): Ökrökkel szántó székely. Faragott fa falikép. Jelzett, hibátlan, h: 20,5 cm
2914867
12758
461
Vágtató lovak. Bronz szobor fa talapzaton, jelzés nélkül, talapzat alján sérülés, szobor szép állapotban, 28x20x25 cm 2909575
12759
461
55000
Ismeretlen művész: Ló csikójával, patinázott öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, h: 42 cm, m: 29 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909953
12760
461
32000
2883759
12761
461
5500
2883799
12762
461
4800
Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF