Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929232
12739
461
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Tavasz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
3039681
12740
461
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
3029933
12741
461
120000
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
2929235
12742
461
48000
Csorvássy István (1912-1986): Nyár Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
2841243
12743
461
100000
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
3071742
12744
461
95000
3010501
12745
461
Címeres kalamáris, fa, betét nélkül, 11x10x7 cm
2890299
12746
461
3010498
12747
461
Fehér Tibor erdélyi szobrász: Férfialak. Faragott fa, jelzéssel, m: 32 cm
3056323
12748
461
2769100
12749
461
14000
Jelzés nélkül: Grizzly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm
2819443
12750
461
KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF