12816.
Beendet 461. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Csorvássy István (1912-1986): Székely férfi. Faragott fal, akasztható, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm