Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Karácsonyi János: A görögkatholikus magyarok eredete. Bp.,1924, Csuka Stephaneum, 24 p. Kiadói papírkötés, sérült és kissé foltos borító elvált a könyvtesttől. Ritka görögkatolikus vallási témájú munka!
21260.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istentisztelet Szent Jozafát püspök, a Szent unió vértanúja emlékére. A "Keleti Egyház" melléklete az I. évf. 9. számához. Miskolc,1934, k.n. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével és ráragasztott címkével, szakadt borítóval, lapok szélén szakadásokkal.
21261.

Rufpreis:
1 200 HUF

21262.

Rufpreis:
1 800 HUF

Regola ossia modo di vivere prescritto dal p. S. Francesco ai fratelli e sorelle del Terz'ordine detto della penitenza. Róma, 1855, Tipografia Monaldi. Latin és olasz nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, acélmetszetű címképpel, márványozott lapélekkel, kissé laza kötéssel, címlapon régi intézményi bélyegzővel, néhány lap kissé foltos.
21263.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Prohászka Ottokár székesfehérvári püspök konferencia beszédei, melyeket a budapesti egyetemi templomban mondott 1923. március 24-től 28-ig a Szociális Missziótársulat lelkigyakorlatain. Prohászka Angela feljegyzése nyomán. Bp., 1923, Stephaneum Ny.. 133. p. Kiadói papírkötés, erősen sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, foltos és kissé szakadt borítóval.
21264.

Rufpreis:
1 000 HUF

Közönséges Általános Iskolai önművelő könyv 2. kötet. Japán nyelven. Félvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
21265.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oscar Wilde: A Woman of No Importance. Lipcse, 1909, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, saraiban kissé sérült és kopott borítóval, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel.
21266.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meisner, Heinrich Otto: Aktenkunde. Ein Handbuch für Archivbenutzer mit besonderer Berücksichtigung Brandenburg-Preussens. Berlin, 1935. Mittler 185p. Kiadói papíkrötésben, borító ragasztása elvált + P. Gabriel Meier: Der Bibliothekskatalog des Stiftes Heiligenkreuz vom Jahre 1374. Wie, 1901 16p.
21267.

Rufpreis:
1 600 HUF

von der Traun, Julius: Salomon, König von Ungarn. Ein Gedicht Wien, ca 1875. Verlag von A. Bauer 372p. Kiadói, dúsan aranyozott egészvászon kötésben. Belül a füzésnél, kissé sérült, borítón kis kopás, de így is látványos darab. Hungarica
21268.

Rufpreis:
2 800 HUF

Titus Livius: Des Titus Livius aus Padua Römische Geschichte was davon auf unsere Zeiten gekommen ist, übersetzt und mit erläuternden Anmerkungen begleitet von J.P. Ostertag. Sechster Band. ( 28.-50. Kapitel) Frankfurt, 1794. Hermann, 512p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
21269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gilbert, William: Lucrezia Borgia. Herzogin von Ferrara. Nach seltenen und nach zum Theil unbekannten Quellen.  Leipzig, é.n. (ca 1870) Abel, rézmetszetű címkép nélkül Aranyozott egészvászon kötésben / without portrait
21270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arnim, Iohannes ab: Stoicorum veterum fragmenta Vol. III. Chrysippi fragmenta moralia fragmenta succesorum chrysippi. Lipsiae, 1923. Teubner. 269p. Kiadói sérült papírkötésben elvált borítóval
21271.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF