Méhes György: A tizenkét éves felnőtt. Ifjúsági regény. Bukarest, 1980, Ion Creanga. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Tóth Eszter Jimbi Jumbó a két kis elefánt. Németh István rajzaival.Bp., én., Minerva,(Offset-ny.) Kihajtható. Kiadói félvászon-kötés, karton táblákkal.
Benedek Elek: Az aranyalmafa. Külföldi mesék. Vál.: Lengyel Dénes. Bp.,1960,Móra. 2. kiadás. Szecskó Tamás rajzaival. Egészoldalas színes és fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap sarkán hiánnyal.