Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Nosztalgia, család szerelem. Híres magyar költők válogatott versei. Összeáll.: Xu Quiang. Peking, 2009, Culture and Art Publishing House. Kínai nyelven. ISBN 978-7-5039-3673-9. Kiadói papírkötés, foltos.
21272.

Rufpreis:
2 800 HUF

Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. I. / 2. . Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts 565-1100p.. Kiadói kartonált papírkötésben, gerinc vignettával.
21273.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db sport témájú minikönyv: Világbajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. + Kozák Mihály: Vívóvilágbajnokság '75. Bp., 1974-1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés.
21274.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hajrá Fradi! (Minikönyv). Szerk.: Kozák Mihály. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
21275.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. (Minikönyv). Összeáll.: Szily Ernő. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (866./1200) példány.
21276.

Rufpreis:
800 HUF

4 db minikönyv: Október fényei; Rózsa Ferenc és a Szabad Nép; Törvény az ifjúságról; Madrid határán. Vegyes állapotban. Számozott példányok.
21277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Ki látott engem? Versek. (Minikönyv). Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. által 1914-ben kiadott könyv hasonmása, minikönyv formátumban.
21278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Galambos Tibor: Emberek a világűrben. (Minikönyv). Bp., 1975, Kossuth - Táncsics - Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés.
21279.

Rufpreis:
800 HUF

A magyar városok címerei. (Minikönyv). Összeáll.: Castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
21280.

Rufpreis:
1 000 HUF

A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta Róna Tas András. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1958, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
21282.

Rufpreis:
1 800 HUF

József Attila: Lángos csillag. Versek és egy elbeszélés gyermekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. + Áprily Lajos: Fegyvertelen vadász. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1984.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
21283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fésüs Éva: Minibocs. Bátki László rajzaival. Bp., 1989, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
21284.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF