Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092559
21272
461
Books: mixed rarities, travelling, art
Nosztalgia, család szerelem. Híres magyar költők válogatott versei. Összeáll.: Xu Quiang. Peking, 2009, Culture and Art Publishing House. Kínai nyelven. ISBN 978-7-5039-3673-9. Kiadói papírkötés, foltos.
3098342
21273
461
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. I. / 2. . Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts 565-1100p.. Kiadói kartonált papírkötésben, gerinc vignettával.
3092102
21274
461
2 db sport témájú minikönyv: Világbajnokaink. Összeáll.: Kahlich Endre. + Kozák Mihály: Vívóvilágbajnokság '75. Bp., 1974-1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés.
3092084
21275
461
Hajrá Fradi! (Minikönyv). Szerk.: Kozák Mihály. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. 3092100
21276
461
Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. (Minikönyv). Összeáll.: Szily Ernő. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (866./1200) példány.
3092104
21277
461
4 db minikönyv: Október fényei; Rózsa Ferenc és a Szabad Nép; Törvény az ifjúságról; Madrid határán. Vegyes állapotban. Számozott példányok. 3092098
21278
461
Ady Endre: Ki látott engem? Versek. (Minikönyv). Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. által 1914-ben kiadott könyv hasonmása, minikönyv formátumban.
3092088
21279
461
Galambos Tibor: Emberek a világűrben. (Minikönyv). Bp., 1975, Kossuth - Táncsics - Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés. 3092093
21280
461
A magyar városok címerei. (Minikönyv). Összeáll.: Castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
3098274
21282
461
A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta Róna Tas András. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1958, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. 3091730
21283
461
József Attila: Lángos csillag. Versek és egy elbeszélés gyermekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. + Áprily Lajos: Fegyvertelen vadász. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1984.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
3098835
21284
461
Fésüs Éva: Minibocs. Bátki László rajzaival. Bp., 1989, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF