Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Hoffmann Edith (szerk.): Német rajzok 1400-1650. Grafikai Osztály LXII. kiállítása. Bp., 1931, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval.
21210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nékám Lajosné: Magyar patikaedények. Bp., 1964., Iparművészeti Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán ceruzás firkával.
21211.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Hajdu István: Csiky Tibor. Mai Magyar Művészet. Bp.,1979.,Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.
21212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eugene Kopp (Kopp Jenő): Derkovits. 33 planches dont une en couleurs. Introduction de Eugene Kopp. L'Art Hongrois. Bp.,1944, Új Idők, 16+33 t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, címlapon névbejegyzéssel, kötése megtört.
21213.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Antal (szerk.): Molnár C. Pál Baráti Kör 4. és 5. kiállítása. Hn., é.n., k.n.. 76 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Zórád Ernő, Gross Arnold műveivel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
21214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+ 220+(4) p.+ 50 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
21215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagymagyarország szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította: Lucullus. [Bp., 1939], Athenaeum-ny., 159+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón hosszanti hajtásnyommal.
21216.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madas András: Erdészeti kézikönyv. Szerk.: - -. Bp., 1956, Mezőgazdasági, 375+1 p.+3 (kihajtható táblázat) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
21217.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bársony István: Szól a puska. Természeti képek és vadásztréfák. Bp.,1901,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 69+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21218.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984 A Bakonyi Honvéd Vadásztársaság házi szabályzat. hn., 1984., nyn., 22+2 p.+2+2+4+4+2+2+11 p. 7+1 (térképek, közte 1 db összesítő térkép) t. Kiadói egészvászon mappa, foltos borítóval,az elülső táblán sérüléssel, foltos lapokkal, néhány lapon sérüléssel. A borítón az 1980-as évszám szerepel.
21219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szálka Róbert: Kalandozások az ismeretlen Máramarosban. Dabas,2008, Magánkiadás. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos címlappal.
21220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Soltész Béla - Méló László: Vadászírások, vadász receptek. Bp.,1987,Sport. Kiadói papírkötés. + Péter Jánosné: Vadételek. Bp., 2001, Papp-Ker Kft. Kiadói papírkötés.
21221.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF