21215.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+ 220+(4) p.+ 50 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.