Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Kiss László: Intézményi adattárak. Múzeumok. Helyismereti Kutatók Kézikönyvei. 160p. Bp., 1975. Népművelési propaganda iroda. Kiadói papírkötésben
21162.

Rufpreis:
1 200 HUF

Forbis, William H.: The Cowboys. + Johnson, William Weber: The Forty-niners. Alexandria/Virginia, Time-Life-Books. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
21163.

Rufpreis:
2 400 HUF

Borchardt - Ricke: Ägypten. Landschaft, Volksleben, Baukunst. Berlin/Wien/Zürich, 1929, Verlag Erns Wasmuth. Kiadói egészvászon kötés, papír tokkal, jó állapotban.
21164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Russel, Bertrand: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I-II. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Machalek Pál: A 101. Cs. és Kir. Gy(alog) Ezred története. 1883-1918. (Békéscsaba, 1928. Körösvidék Ny.) 1 t. (József főherceg portréja) VIII, 266 p. Korabeli, kopott, gerincén sérült egészbőr kötésben.
21166.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, amatőr módon javított gerinccel, foltos.
21167.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db haditechnikai témájú füzet. Közte 3 db kötet a haditechnika fiataloknak sorozatból. Bp., 1975-1980., Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal.
21168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sághelyi Lajos: A üvegmívesség könyve. Bp., 1948., Budapesti Üvegesek, Üvegcsiszolók, Üvegedzők és Üvegvésők, Üveghajlítók, Üvegfoncsorozók, Üvegforrasztók, Üveg-, Porcellán- és Fayancefestők, Mozaikművesek és Tükörkészítők Ipartestülete, (Máté Ernő-ny.), 500 p. Szövegközti képekkel, rajzos ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, laza fűzéssel.
21169.

Rufpreis:
8 000 HUF

A konzerválás és restaurálás kézikönyve. Kézirat gyanánt. Szerk.: Lakos Lajos. Bp., 1952., Múzeumok és Műemlékek Országos Központja, 8+88 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21170.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pogány Ö. Gábor, Kaposvári Gyula, Hans Aurenhammer, Bodnár Éva et. al.: A szolnoki festőiskola. Die Szolnoker Malschule. Több szerző és feltételezhetően közreműködő aláírásával: Pogány Ö. Gábor (1916-1998), a Magyar Nemzeti Galéria főigazgatója; Egri Mária (1940-) művészettörténész; Kaposvári Gyula (1916 - 1998) szolnoki múzeumigazgató és más beazonosítandó, össz tíz autográf aláírással. Bécs,é.n.,Österreichische Galerie. Magyar és német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többe közt Fényes Adolf, Mednyánszky László, Bihari Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
21171.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Luca Melegati: A porcelán. Fordította: Peredi Mária. Műkincshatározó. Bp.,1996, Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
21172.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Ifjúsági építőtáborok tervezési segédlete. '75. Bp., 1975, Általános Épülettervező Vállalat. Kiadói haránt alakú papírkötésben, régi könyvtári példány. Megjelent 330 példányban.
21173.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF