Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1873. 3. évfolyam. november, decemberi, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1873, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
21114.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1874. 4. évfolyam. január, február, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1874, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
21115.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

A szombathelyi egyházmegye története. Szerk. Géfin Gyula. II. kötet. Szombathely, 1929 (Martineum ny.). 526 p., 8 t. (1 kihajtható); Egészoldalas és szövegközti képekkel. Aranyozott félvászon kötésben DEDIKÁLT példány dr. Kollányi Feren pápai prelátus, jáki apátnak
21116.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Borovszky Samu: Csanád vármegye története 1715-ig. II. kötet. A vármegye részletes története térkép-melléklettel. Budapest, 1896-1897. MTA. XI l. 647 l. + 1 kihajtható térkép. Szétvált fűzéssel, sérült, levált kiadói papírborítóval. Lapok, térkép jó állapotban
21117.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Korponay János: Abaujvármegye monographiája. II. kötet. 7 db füzet formában megjelent részlet szórványban. I.- III füzet 1-192p, IV: füzet 1-32p., XIV. füzet 609-656p. + még egyszer az I füzet.  Kassa, 1878. Kosch és Scharf kő- és könyvnyomdája Kiadói, sérült papírborítókban
21118.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

21119.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

21120.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

21121.

Rufpreis:
8 000 HUF

21122.

Rufpreis:
4 000 HUF

1927 Magyarország tiszti cím- és névtára. XXXVIII. évf. 1927. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1927., Pesti Könyvnyomda Rt., XIII+3+492+10 (korabeli reklámok) p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés.
21123.

Rufpreis:
3 000 HUF

21124.

Rufpreis:
4 000 HUF

21125.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF