Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst

Zahl der Lose: 197

21102.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
21103.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wien und Umgebung (mit Ausflügen in das Rax- und Semmering-gebiet und in die Wachau). Griebens Reiseführer Band 8. Berlin,1927, Grieben. 27. kiadás Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, össz. 5 kihajtható térképpel (2 db sérült)!
21104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferencz Győző: Zalaszentgrót. Szerk. és a fotókat készítette: - -. Zalaszentgrót, 1986, Zalaszentgrót Város Tanácsa VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21105.

Rufpreis:
2 400 HUF

21106.

Rufpreis:
4 000 HUF

21107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szűcs István: Szabad királyi Debreczen város történelme három kötetben ábrákkal. csak a III. kötet Debreczennek királyi városi rangra emeltetésétől (1693) a mai időkig.  Debreczen, 1872. Városi ny., VII+(1)+657-1104+(1)p.+7 színes t.+1 kihajt. térk. Szétvált fűzéssel, sérült kiadói papírborítóval, lapot mellékletek jó állapotban
21108.

Rufpreis:
12 000 HUF

Siebenbürgische Provinzialblätter. Zweiter Band. Erstes Heft. Hermanstadt (Nagyszeben], 1806, Martin Hochmeister, 101 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, foltos lapokkal.
21109.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az ellenforradalom Baranyában. Pécs, 1957, MSZMP Baranya M. Bizottsága Agit. Prop. Osztálya, (Pécsi Szikra-ny.), 95+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen szakadással.
21110.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsigovits Béla: Japán keresztény szemmel. [Bp.], 1937, Magyarországi Katolikus Missziós Tanács, 123+1 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel, és egy térképpel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
21111.

Rufpreis:
2 800 HUF

21112.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21113.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF