Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
Wien und Umgebung (mit Ausflügen in das Rax- und Semmering-gebiet und in die Wachau). Griebens Reiseführer Band 8. Berlin,1927, Grieben. 27. kiadás Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, össz. 5 kihajtható térképpel (2 db sérült)!
Szűcs István: Szabad királyi Debreczen város történelme három kötetben ábrákkal. csak a III. kötet Debreczennek királyi városi rangra emeltetésétől (1693) a mai időkig. Debreczen, 1872. Városi ny., VII+(1)+657-1104+(1)p.+7 színes t.+1 kihajt. térk. Szétvált fűzéssel, sérült kiadói papírborítóval, lapot mellékletek jó állapotban
Az ellenforradalom Baranyában. Pécs, 1957, MSZMP Baranya M. Bizottsága Agit. Prop. Osztálya, (Pécsi Szikra-ny.), 95+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen szakadással.
Zsigovits Béla: Japán keresztény szemmel. [Bp.], 1937, Magyarországi Katolikus Missziós Tanács, 123+1 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel, és egy térképpel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.