21106.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.