Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3065292
19836
458
Books: Natural sciences, Medicine
[Mecsnyikov, Ilja Iljics] E. Mecsnikov: Az emberi természet. Tanulmányok. Ford.: Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum, 276 p. Átkötött egészvászon-kötésben, a borítón kis foltokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel. 3065361
19837
458
Dr. Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat. Három népszerű előadás. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXIX. köt. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat, VIII+202 p.+ 4 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, néhány a fűzéstől elváló lappal. 3000296
19838
458
Julius Schwartz: Mit mutat a nagyító? Búvár Könyvek 48. Ford.: Forgács Marcell. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
3066783
19839
458
Dr. Otto Naegele: A Rosszrahajló gyermek. Bp., 1935, Káldor. + M. Schirrmeister: A kényeztetett gyermek. Bp. 1935, Káldor. Sérült kiadói papírkötés.
3068729
19840
458
Sigmund Freud: Az ősvalami és én. Bp., 1991, Hatágú Síp Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben. 3066503
19841
458
A.L. Benton: Der Benton-Test. Heft 2. Bern-Stuttgart, 1961. Verlag Hans Huber. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötésben.
3066655
19842
458
dr. Sós Ernő: Mathematikai kisérletek egyszerű eszközökkel. Bp., 1927, Singer és Wolfner, kiadói kemény papírkötés. 3064177
19843
458
Bergson, Henri: Bevezetés a metafizikába. Ford.: Fogarasi Béla. Modern Könyvtár 9. Bp., 1910, Politzer Zsigmond, 40+8 p. Kiadói sérült papírkötés. 3068964
19844
458
Román György: Betegségország vándora. (1937-1968.) Bp., 2003.,Román György Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 3049341
19846
458
3050073
19847
458
900
3050694
19848
458
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF