Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 48

[Mecsnyikov, Ilja Iljics] E. Mecsnikov: Az emberi természet. Tanulmányok. Ford.: Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum, 276 p. Átkötött egészvászon-kötésben, a borítón kis foltokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19836.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat. Három népszerű előadás. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXIX. köt. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat, VIII+202 p.+ 4 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, néhány a fűzéstől elváló lappal.
19837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Julius Schwartz: Mit mutat a nagyító? Búvár Könyvek 48. Ford.: Forgács Marcell. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
19838.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Otto Naegele: A Rosszrahajló gyermek. Bp., 1935, Káldor. + M. Schirrmeister: A kényeztetett gyermek. Bp. 1935, Káldor. Sérült kiadói papírkötés.
19839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sigmund Freud: Az ősvalami és én. Bp., 1991, Hatágú Síp Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
19840.

Rufpreis:
1 200 HUF

A.L. Benton: Der Benton-Test. Heft 2. Bern-Stuttgart, 1961. Verlag Hans Huber. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötésben.
19841.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Sós Ernő: Mathematikai kisérletek egyszerű eszközökkel. Bp., 1927, Singer és Wolfner, kiadói kemény papírkötés.
19842.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bergson, Henri: Bevezetés a metafizikába. Ford.: Fogarasi Béla. Modern Könyvtár 9. Bp., 1910, Politzer Zsigmond, 40+8 p. Kiadói sérült papírkötés.
19843.

Rufpreis:
1 400 HUF

Román György: Betegségország vándora. (1937-1968.) Bp., 2003.,Román György Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
19844.

Rufpreis:
1 400 HUF

19846.

Rufpreis:
1 600 HUF

19847.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19848.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF